za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава стан 79м2,Центар


  • Се продава стан 79м2Центар
  • Се продава стан 79м2Центар
  • Се продава стан 79м2Центар
  • Се продава стан 79м2Центар
  • Се продава стан 79м2Центар
  • Се продава стан 79м2Центар
  • Се продава стан 79м2Центар
Се продава стан 79м2,Центар Скопје / Скопје Центар € 80000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 79 m2 Телефон
Спрат 4 кат Состојба Реновиран Подрум Да Греење Друго Ориентација Југ Запад

Се продава стан во срцето на градот Стара Чаршија,
Станот е 79м2 органзиран со 2 спални соби,кујна со трпезарија,дневна,тоалет,две тераси и подрум
Има обезбедено паркинг место
ЦЕНА: 80.000е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА:B821
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 79м2Ново лисиче
€ 72000

Се продава стан 79м2,Ново лисиче

Соби 4 Бањи Квадратура 79 m2
Се продава стан 79м2Ново Лисиче
€ 74000

Се продава стан 79м2,Ново Лисиче

Соби 4 Бањи Квадратура 79 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje