Се продава стан 50м2,Тафталиџе 2


  • Се продава стан 50м2Тафталиџе 2
  • Се продава стан 50м2Тафталиџе 2
  • Се продава стан 50м2Тафталиџе 2
  • Се продава стан 50м2Тафталиџе 2
  • Се продава стан 50м2Тафталиџе 2
  • Се продава стан 50м2Тафталиџе 2
Се продава стан 50м2,Тафталиџе 2 Скопје / Карпош € 48000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 50 m2 Телефон
Спрат 4 кат 4 кат Состојба Реновиран Подрум Да Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Се продава стан 50м2,Tафталиџе 2
во руска зграда во близина на училиштето Братство, пазарот и city mall.
Комплетно е реновиран, има дневна со трпезарија, кујна, 2 спални, тоалет, тераса и подрум од 7 m2.
Чист имотен лист и веднаш е вселив.
ЦЕНА:48.000е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
075 405 606 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА:D853
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 50м2Карпош1
€ 50000

Се продава стан 50м2,Карпош1

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава нов стан 50м2Капиштец
€ 1250

Се продава нов стан 50м2,Капиштец

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава нов двособен стан 50м2Џеваир
€ 62000

Се продава нов двособен стан 50м2,Џеваир

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје