za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава плац 3000м2,Зајчев Рид


  • Се продава плац 3000м2Зајчев Рид
  • Се продава плац 3000м2Зајчев Рид
Се продава плац 3000м2,Зајчев Рид Скопје / Карпош € 35 За продавање

КатегоријаПлац Квадратура 3000 m2 Телефон
Спрат Греење Друго

Се продава плац 3000м2 Зајчев Рид
со чист имотен лист
погоден и за деловен објкет
ЦЕНА: 35е од м2
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА: F025
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава Плац 450м2 во Пржино
€ 90000

Се продава Плац 450м2 во Пржино

Соби 0 Бањи Квадратура 450 m2
Се продава плац 1530м2Волково
€ 50

Се продава плац 1530м2,Волково

Соби 0 Бањи Квадратура 1530 m2
Се продава плац 9000м2Пат за Арачиново
€ 1

Се продава плац 9000м2,Пат за Арачиново

Соби 0 Бањи Квадратура 9000 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје