Се продава куќа 200м2,Козле


  • Се продава куќа 200м2Козле
  • Се продава куќа 200м2Козле
  • Се продава куќа 200м2Козле
  • Се продава куќа 200м2Козле
  • Се продава куќа 200м2Козле
  • Се продава куќа 200м2Козле
  • Се продава куќа 200м2Козле
  • Се продава куќа 200м2Козле
Се продава куќа 200м2,Козле Скопје / Скопје Центар € 210000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 200 m2 Телефон
Спрат Греење Друго Ориентација Југ Запад

Се продава куќа 200м2 со дворно место 400м2
во Козле.
Со 4 спални и 3 тоалети ,климатизирина
ЦЕНА 210.000е

За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
075 314 647 Миле
078 967 010 Силвана
ШИФРА: B780
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава куќа 200м2Бутел 1
€ 180000

Се продава куќа 200м2,Бутел 1

Соби 5 Бањи Квадратура 200 m2
Се продава куќа 200м2Хром
€ 120000

Се продава куќа 200м2,Хром

Соби 6 Бањи Квадратура 200 m2
Се продава едносемјна куќа 200м2Припор
€ 135000

Се продава едносемјна куќа 200м2,Припор

Соби 6 Бањи Квадратура 200 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје