za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава плац 1530м2,Волково


  • Се продава плац 1530м2Волково
  • Се продава плац 1530м2Волково
Се продава плац 1530м2,Волково Скопје / Ѓорче Петров € 50 За продавање

КатегоријаПлац Квадратура 1530 m2 Телефон
Спрат Греење Друго

Се продава плац 1530м2 во Волково веднаш до картингот
Плацот може да се подели на 2 идеални половини, или 1 дел 1000м2 другиот 530м2 по договор
ЦЕНА: 50e од м2
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
075 405 606 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА:F020
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава градежен плац 500м2Волково
€ 26000

Се продава градежен плац 500м2,Волково

Соби 0 Бањи Квадратура 500 m2
Се продава куќа во Волково 160м2
€ 56000

Се продава куќа во Волково 160м2

Соби 5 Бањи Квадратура 160 m2
Се продава плац 9000м2Пат за Арачиново
€ 1

Се продава плац 9000м2,Пат за Арачиново

Соби 0 Бањи Квадратура 9000 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје