mk Се продава стан во Ѓорче Петров 70,000€ - 42557

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава стан во Ѓорче Петров


  • Се продава стан во Ѓорче Петров
  • Се продава стан во Ѓорче Петров
  • Се продава стан во Ѓорче Петров
  • Се продава стан во Ѓорче Петров
  • Се продава стан во Ѓорче Петров
  • Се продава стан во Ѓорче Петров
  • Се продава стан во Ѓорче Петров
  • Се продава стан во Ѓорче Петров
Се продава стан во Ѓорче Петров Скопје / Ѓ.Петров € 70000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 85 m2 Телефон

Се продава стан во Ѓорче Петров 1. Станот е на втори кат 85 квадрати. Има претсобје, кујна, тоалет, трпезарија, дневна, бања, две детски соби, два балкони, спална соба и подрум. Зградата има сопствен паркинг. Цена по договор.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ИскраВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
€ 43000

Се продава двособен стан 50м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава двособен стан 58м2Ѓорче Петров
€ 52500

Се продава двособен стан 58м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 58 m2
Се продава одличен стан 46м2Ѓорче Петров
€ 45000

Се продава одличен стан 46м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 46 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје