Се продава стан во Центар - со поглед на Водно


  • Се продава стан во Центар - со поглед на Водно
  • Се продава стан во Центар - со поглед на Водно
  • Се продава стан во Центар - со поглед на Водно
  • Се продава стан во Центар - со поглед на Водно
  • Се продава стан во Центар - со поглед на Водно
  • Се продава стан во Центар - со поглед на Водно
  • Се продава стан во Центар - со поглед на Водно
  • Се продава стан во Центар - со поглед на Водно
Се продава стан во Центар - со поглед на Водно Скопје / Центар € 94000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 72 m2 Телефон

Се продава стан во Центар, со поглед на Водно, 72м2, комплетно луксузно опремен со модерна кујна, дабов паркет, 1 купатило и 1 гостински тоалет, со градско парно, лифт, и приватен паркинг 16 м2
Станот е со една спална, целосно свртен кон источна страна. Зградата е изградена со квалитетни материјали (градба на Адора).
Целиот имот вклучувајќи го паркингот е со имотен лист.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

НаумВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава нов трособен стан на Водно60м2
€ 84000

Се продава нов трособен стан на Водно,60м2

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
УРБАН  ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно
€ 156000

УРБАН ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно

Соби 3 Бањи Квадратура 115 m2
Се продава куќа со поглед над градотРадишани
€ 85000

Се продава куќа со поглед над градот,Радишани

Соби 5 Бањи Квадратура 155 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје