mk СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 90,000€ - 32720

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР


  • СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР Скопје / Ѓ.Петров € 90000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 230 m2 Телефон

КУЌА СО деловен простор,СТИРОПОР ФАСАДА 5ка НАДВОРЕШНО 3ка ВНАТРЕШНО,ВИДЕО НАДЗОР,АЛАРМ,СОЛАРЕН СИСТЕМ,ПАРНО-ДРВА/СТРУЈА СО ПОСЕБНА КОТЛАРА
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

БОБИВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава куќа деловен простор
€ 1200

Се издава куќа (деловен простор)

Соби 6 Бањи Квадратура 313 m2
Се издава деловен простор куќа 240м2Сопиште
€ 1500

Се издава деловен простор куќа 240м2,Сопиште

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје