mk Се продава стан-деловен простор 55,000€ - 51460

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава стан-деловен простор


  • Се продава стан-деловен простор
  • Се продава стан-деловен простор
  • Се продава стан-деловен простор
  • Се продава стан-деловен простор
Се продава стан-деловен простор Скопје / Карпош 1 € 55000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 54 m2 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат -

Се продава стан-деловен простор, од 54 м2, на ул. Никола Тесла 2, Карпош - I, Скопје. Цена: 55000 EUR.
Виолета КотевскаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
MKD 0

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 2 Бањи Квадратура 65 m2
Се продава деловен простор 216м2Влае
€ 800

Се продава деловен простор 216м2.Влае

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје