za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава одличен стан 46м2,Ѓорче Петров


  • Се продава одличен стан 46м2Ѓорче Петров
  • Се продава одличен стан 46м2Ѓорче Петров
  • Се продава одличен стан 46м2Ѓорче Петров
  • Се продава одличен стан 46м2Ѓорче Петров
  • Се продава одличен стан 46м2Ѓорче Петров
  • Се продава одличен стан 46м2Ѓорче Петров
  • Се продава одличен стан 46м2Ѓорче Петров
  • Се продава одличен стан 46м2Ѓорче Петров
Се продава одличен стан 46м2,Ѓорче Петров Скопје / Ѓорче Петров € 45000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 46 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 2 кат Состојба Реновиран Подрум Да Греење На струја Ориентација Југ Запад

Се продава стан во Ѓорче Петров (новите згради кај стадионот во Ѓорче). Градба 2016 и во самиот стан живеено е 6 месеци.

Станот се наоѓа на 2 кат (зградата е со приземје + 3 ката) и е модифициран со две спални соби, односно станот е изграден со една спална соба, каде што дополнително е затворена терасата и додадена уште една спална соба (прикажано на сликите, со параван).

Станот доаѓа со гаражен простор и подрум, опремен со метални полици со вкупна површина од 18m2. (гаражно место + подрум). Подрумот и гаражата се достапни преку лифт.

Мебелот е нов и истиот останува за купувачот. Во самиот стан инвестирано како во мебел, така и во додатна звучна изолација меѓу собите и купатилото.

За повеќе информации контактирајте на следниве телефони
076 636 213 Рина,
078 967 010 Силвана

ШИФРА Е379
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава двособен стан 58м2Ѓорче Петров
€ 52500

Се продава двособен стан 58м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 58 m2
Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
€ 43000

Се продава двособен стан 50м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава двособен стан 43м2Ѓорче Петров
€ 38600

Се продава двособен стан 43м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje