Се продава одличен трособен стан 76м2,Црниче


  • Се продава одличен трособен стан 76м2Црниче
  • Се продава одличен трособен стан 76м2Црниче
  • Се продава одличен трособен стан 76м2Црниче
Се продава одличен трособен стан 76м2,Црниче Скопје / Скопје Центар € 1100 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 76 m2 Телефон
Наместеност Празен Спрат 1 кат 1 кат Состојба Нов Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Се продава трособен стан 76м2,Црниче
СТАН НА ПАДИНИТЕ НА ВОДНО - ЦРНИЧЕ,
НА ПРВИ СПРАТ, СО ДВЕ СПАЛНИ И ДВЕ КУПАТИЛА, ЗАСЕБНА КУЈНА, со паркинг И ПО ЖЕЛБА ГАРАЖА,
БЕЗ ЛИФТ, БЛИСКУ ДО ЦЕНТАР А НА УБАВА ВИСИНА,
МИРЕН И ЧИСТ ВОЗДУХ.
ОДМА ВСЕЛИВ СО ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ.
ВО ЗГРАДА ОД 8 СТАНА
ЦЕНА 1.100е од м2
ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА СЛЕДНИВЕ ТЕЛЕФОНИ
075 314 647 Миле
078 967 010 СИЛВАНА
ШИФРА: B846
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава трособен стан 76м2Порта Влае
€ 74000

Се продава трособен стан 76м2,Порта Влае

Соби 3 Бањи Квадратура 76 m2
Се продава трособен стан 76м2порта Влае
€ 72000

Се продава трособен стан 76м2,порта Влае

Соби 3 Бањи Квадратура 76 m2
Се продава одличен трособен стан 64м2Центар
€ 83200

Се продава одличен трособен стан 64м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 64 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје