za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава наместен стан 93м2,Карпош 4


  • Се продава наместен стан 93м2Карпош 4
  • Се продава наместен стан 93м2Карпош 4
  • Се продава наместен стан 93м2Карпош 4
  • Се продава наместен стан 93м2Карпош 4
  • Се продава наместен стан 93м2Карпош 4
  • Се продава наместен стан 93м2Карпош 4
  • Се продава наместен стан 93м2Карпош 4
  • Се продава наместен стан 93м2Карпош 4
Се продава наместен стан 93м2,Карпош 4 Скопје / Карпош € 115000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 93 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 2 кат Состојба Реновиран Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Југ Исток

Се продава стан 93м2,Карпош 4 до ТЦ Антико
во мала мирна зграда на Партизанска
Станот е комплетно реновиран пред еден месец,сменета електрична и водоводна инсталација,внатрешни врати,прозори ,комплетно нова кујна со бела техника,ново купатило,нов мебел
Станот се продава исклучиво наместен
Се наоѓа на 2 ри кат со лифт
централно парно и паркинг
ЦЕНА: 115.000е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА:D873
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава луксузен стан 93м2Центар
€ 120000

Се продава луксузен стан 93м2,Центар

Соби 4 Бањи Квадратура 93 m2
Се продава стан 93м2 со дворЦрниче
€ 190000

Се продава стан 93м2 со двор,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 93 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје