za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава трособен стан 68м2,Карпош 3


  • Се продава трособен стан 68м2Карпош 3
  • Се продава трособен стан 68м2Карпош 3
  • Се продава трособен стан 68м2Карпош 3
  • Се продава трособен стан 68м2Карпош 3
  • Се продава трособен стан 68м2Карпош 3
  • Се продава трособен стан 68м2Карпош 3
Се продава трособен стан 68м2,Карпош 3 Скопје / Карпош € 65000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 68 m2 Телефон
Спрат 1 кат Состојба Реновиран Подрум Да Греење Градско парно Ориентација Југ Исток

Се продава трособен стан 68м2,Карпош 3
во Руска зграда
се наоѓа на 1кат без лифт
Органзиран со две спални соби,дневна, трпезарија,кујна,тпалет,тераса и подрум
ЦЕНА: 65.000е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
075 405 606 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА:D861
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава трособен стан 68м2Козле
€ 1150

Се продава трособен стан 68м2,Козле

Соби 3 Бањи Квадратура 68 m2
Се продава трособен стан 55м2Карпош со двор
€ 70000

Се продава трособен стан 55м2,Карпош со двор

Соби 3 Бањи Квадратура 55 m2
Урбан ливинг продава трособен стан во Карпош 1
€ 100000

Урбан ливинг продава трособен стан во Карпош 1

Соби 3 Бањи Квадратура 75 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје