Се продава двособен стан 50м2,Ѓорче Петров


  • Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
  • Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
  • Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
  • Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
  • Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
  • Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
  • Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
Се продава двособен стан 50м2,Ѓорче Петров Скопје / Ѓорче Петров € 43000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 50 m2 Телефон
Спрат 7 кат 7 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Друго Ориентација Југ Запад

Се продава двособен стан 50м2 во Ѓорче Петров
на 7-ми кат од 8ката со лифт
во нова зграда на прекарасна локација покрај Вардар во Ѓорче Петров,
во близина на стадионот на „Кокта“.
Станот е светол и многу топол (одлична изолација), има прекрасен поглед кон Матка.
Чист имотен лист
ЦЕНА: 43.000е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
075 314 647 Миле
078 967 010 Силвана
ШИФРА:E438
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава двособен стан 58м2Ѓорче Петров
€ 52500

Се продава двособен стан 58м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 58 m2
Се продава двособен стан 43м2Ѓорче Петров
€ 38600

Се продава двособен стан 43м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
Се продава одличен стан 46м2Ѓорче Петров
€ 45000

Се продава одличен стан 46м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 46 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје