Се продава двособен стан 43м2,Ѓорче Петров


  • Се продава двособен стан 43м2Ѓорче Петров
  • Се продава двособен стан 43м2Ѓорче Петров
  • Се продава двособен стан 43м2Ѓорче Петров
  • Се продава двособен стан 43м2Ѓорче Петров
  • Се продава двособен стан 43м2Ѓорче Петров
  • Се продава двособен стан 43м2Ѓорче Петров
  • Се продава двособен стан 43м2Ѓорче Петров
Се продава двособен стан 43м2,Ѓорче Петров Скопје / Ѓорче Петров € 38600 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 43 m2 Телефон
Наместеност Празен Спрат 4 кат 4 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Се продава стан 43m2,Ѓорче Петров во зградата на American Construction
на 4 спрат од 7, со една спална соба,
веднаш до пазарот во Ѓорче Петров.
Во близина има маркети, поликлиника, училиште, градинка...
што го прави погоден за домување...
Поседува парно, лифт, слободен паркинг... Убав распоред, прекрасен чист поглед.
Француски балкон! Веднаш вселив!
Чист имотен лист!
ЦЕНА: 38.600е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
075 405 606 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА:E430
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава двособен стан 58м2Ѓорче Петров
€ 52500

Се продава двособен стан 58м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 58 m2
Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
€ 43000

Се продава двособен стан 50м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава двособен стан 43м2Аеродом
€ 1070

Се продава двособен стан 43м2,Аеродом

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје