СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО Ѓ.ПЕТРОВ - 50М2


  • СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЃПЕТРОВ - 50М2
  • СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЃПЕТРОВ - 50М2
  • СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЃПЕТРОВ - 50М2
  • СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЃПЕТРОВ - 50М2
  • СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЃПЕТРОВ - 50М2
  • СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЃПЕТРОВ - 50М2
  • СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЃПЕТРОВ - 50М2
  • СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЃПЕТРОВ - 50М2
СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО Ѓ.ПЕТРОВ - 50М2 Скопје / Ѓ.Петров MKD 0 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 50 m2 Телефон

Се продава двособен стан, на одлична локација (наспроти црквата Св. Петар и Павле) во населбата Ѓорче Петров. Станот се наоѓа во непосредна близина на поликлиниката во ЃП, поштата, зелен пазар, парк и многубројни маркети.
Станот е со површина од 50м2 + тераса од 5м2 и подрумски простории од 6м2.
Станот е целосно реновиран во мај 2012 година и е со комплетна документација.
Цена по договор.
ДушкоВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
€ 43000

Се продава двособен стан 50м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава нов двособен стан 50м2Џеваир
€ 62000

Се продава нов двособен стан 50м2,Џеваир

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава двособен стан 58м2Ѓорче Петров
€ 52500

Се продава двособен стан 58м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 58 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје