Се изнајмува стан во Тафталиџе 1, кај Катастар


  • Се изнајмува стан во Тафталиџе 1 кај Катастар
  • Се изнајмува стан во Тафталиџе 1 кај Катастар
  • Се изнајмува стан во Тафталиџе 1 кај Катастар
Се изнајмува стан во Тафталиџе 1, кај Катастар Скопје / Тафталиџе 1 € 200 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 40 m2 FB Линк Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се изнајмува стан во Тафталиџе 1, кај Катастар.
Површина 40 м2
2 собен, бања и тераса, мала остава
Кат 2/6 со лифт
градско парно
комплетно наместен
Цена 200 Евра
Elena DelevskaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје