СЕ ИЗНАЈМУВА МОДЕРНО УРЕДЕН СТАН НА ВОДНО


  • СЕ ИЗНАЈМУВА МОДЕРНО УРЕДЕН СТАН НА ВОДНО
  • СЕ ИЗНАЈМУВА МОДЕРНО УРЕДЕН СТАН НА ВОДНО
  • СЕ ИЗНАЈМУВА МОДЕРНО УРЕДЕН СТАН НА ВОДНО
  • СЕ ИЗНАЈМУВА МОДЕРНО УРЕДЕН СТАН НА ВОДНО
  • СЕ ИЗНАЈМУВА МОДЕРНО УРЕДЕН СТАН НА ВОДНО
СЕ ИЗНАЈМУВА МОДЕРНО УРЕДЕН СТАН НА ВОДНО Скопје / Водно MKD 0 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 51 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

ID6545A

Се изнајмува стан на Водно со вкупна површина од 51м2 и прекрасен поглед на градот.

Станот располага со една дневна соба, кујна со трпезарија, спална соба и бања.

Со станот се вклучени паркинг место (12м2) и подрум (6м2), а греењето е регулирано со фенкојлери.Apartment for rent in Vodno with a total area of ​​51m2 and a beautiful view of the city.

The apartment has one living room, kitchen with dining room, bedroom and bathroom.

The apartment includes a parking space (12m2) and a basement (6m2), and the heating is regulated by fan coolers.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје