mk СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КОЗЛЕ - 52010

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КОЗЛЕ


  • СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КОЗЛЕ
  • СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КОЗЛЕ
  • СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КОЗЛЕ
  • СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КОЗЛЕ
  • СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КОЗЛЕ
  • СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КОЗЛЕ
  • СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КОЗЛЕ
СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КОЗЛЕ Скопје / Козле MKD 0 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 80 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

е изнајмува комплетно опремен стан во Козле, на тивка и мирна локација, со вкупна површина од 80м2.

Станот располага со две спални соби, голема дневна соба заедно со кујна и трпезариска маса, бања и две тераси.

Станот исто така располага и со гаража со вкупна површина од 38м2 која може да се користи како паркинг место или остава.

А греењето и ладењето во станот е решено со градско парно и инвертер клими.


Fully furnished apartment for rent in Kozle, in a quiet and peaceful location, with a total area of 80m2.

The apartment has two bedrooms, a large living room with kitchen and dining table, bathroom and two terraces.

The apartment also has a garage with a total area of 38m2 which can be used as a parking space or storage.

And the heating and cooling in the apartment is solved with central heating and inverter air conditioners.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје