za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Стан во Скопје
  • Стан во Скопје
  • Стан во Скопје
  • Стан во Скопје
  • Стан во Скопје
  • Стан во Скопје
  • Стан во Скопје
  • Стан во Скопје
Стан во Скопје Скопје / Ѓ.Петров € 34000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 42 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат 1 кат Состојба Стар Подрум Да Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ Исток

Стан во Ѓорче Петров на одлична локација на самата главна улица ( зградата ЖИТО маркет).
- Погоден е за деловен простор од типот адвокатски канцеларии , стоматолошки ординации ( се наоѓа на прв кат ) , поглед север - југ .
- Локациски и инфраструктурно се наоѓа на идеална позиција, во близина на две основни училишта , градинка , автобуска станица пред самата зграда , банки ,маркети, амбуланта ,полициска станица ,пошта ,пазар , парк , трговски центар СП планет (наскоро и нов трговски ) .
-Идеално за млад брачен пар ,или за повозрасни лица
- Две соби , кујна , ходник , тоалет . ( нема балкон ), прозори променети пред 5 години , паркет солиден , потребно е реновирање по желба . Квадратурата е 46 м2 ,но во имотен лист е забележана како 41м2 со што добивате 5м2 гратис .
-Зградата е стара квалитетна градба со гитерки цигли и дебели sидови од 35 цм( нигде нема гипс картони ) , станот се наоѓа во влез со 4 стана . Почната е процедура за изведба на нова фасада со општина ѓорче петров . Зградата има и легализирано дворно земјиште .
Со станот следува ГРАТИС подрум од 10 м2 ( со прозори со дневна светлина ) .
Се е уредно заведено со чист имотен лист .
За сериозно заинтересирани !
ДаниелВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
MKD 0

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 3 Бањи Квадратура 46 m2
Стан во Flatiron
MKD 0

Стан во Flatiron

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје