mk Стан за продажба 99м2 - Комлекс Монтенегро 850€/м2 84,150MKD - 27157

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Стан за продажба 99м2 - Комлекс Монтенегро 850€/м2


  • Стан за продажба 99м2 - Комлекс Монтенегро 850€м2
  • Стан за продажба 99м2 - Комлекс Монтенегро 850€м2
  • Стан за продажба 99м2 - Комлекс Монтенегро 850€м2
  • Стан за продажба 99м2 - Комлекс Монтенегро 850€м2
  • Стан за продажба 99м2 - Комлекс Монтенегро 850€м2
  • Стан за продажба 99м2 - Комлекс Монтенегро 850€м2
  • Стан за продажба 99м2 - Комлекс Монтенегро 850€м2
  • Стан за продажба 99м2 - Комлекс Монтенегро 850€м2
Стан за продажба 99м2 - Комлекс Монтенегро 850€/м2 Скопје / Центар MKD 84150 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 99 m2 Телефон

Се продава стан 99м2 (92м2 внатрешни простории и 7м2 тераси), со адреса ул.”Огњан Прица” бр. 1 стан бр. 51. Станот е со југоисточна ориентација и располага со 3 спални соби, 2 купатила, дневна соба со трпезарија и кујна, и 2 тераси. Зградата има лифт и сопствен паркинг. Со имотен лист, Цена 850 евра/м2
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ТањаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
ДУПЛЕКС ЗА ПРОДАЖБА ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

ДУПЛЕКС ЗА ПРОДАЖБА ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 3 Бањи Квадратура 87 m2
НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
MKD 0

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 3 Бањи Квадратура 46 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје