za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Стан на Илинденска (Спроти Зоолошка)


  • Стан на Илинденска  Спроти Зоолошка
  • Стан на Илинденска  Спроти Зоолошка
  • Стан на Илинденска  Спроти Зоолошка
  • Стан на Илинденска  Спроти Зоолошка
  • Стан на Илинденска  Спроти Зоолошка
Стан на Илинденска (Спроти Зоолошка) Скопје / Карпош 1 € 280 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 64 m2 Телефон

Станот е на прекрасна локација, 15 минути пеш до центар. Се наоѓа одма спроти зоолошка. Има вграден систем за ладење и греење во едно и располага со голем балкон.

Од домаќински работи има

машина за садови
машина за алишта
фрижидер
шпорет/ Рингла
Sara AleksandrovskaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 42м2 на Илинденска
€ 250

Се издава стан 42м2 на Илинденска

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје