za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Аеродром


  • Се издава Стан во  нас Аеродром
  • Се издава Стан во  нас Аеродром
  • Се издава Стан во  нас Аеродром
  • Се издава Стан во  нас Аеродром
  • Се издава Стан во  нас Аеродром
Се издава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 0 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 82 m2 Соби 3 Евид. број244 Објавено 10-11-2020
активен
Телефон
Спрат 7 кат

Се издава луксузно опремен стан од 82м2, трособен кај Капитол Мол во Аеродром, две спални, две бањи, две тераси од кој едната е 60м2, можност за паркинг место за две возила, 24 часовен видео надзор.
Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici