Се издава Стан во нас. Аеродром


 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
Се издава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 300 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 54 m2 Соби 2 Евид. број29566 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

Полу наместен стан со една спална соба и тераса. Станот има комплетно опремена кујна со машина за садови и опремено купатило само нема машина за алишта. Топла вода има постојано, има 24/7 обезбедување, рецепција, чистење на прозори од надвор, чистење на паркинг просториите..
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје