za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ВИЗБЕГОВО
  • МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ВИЗБЕГОВО
  • МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ВИЗБЕГОВО
  • МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ВИЗБЕГОВО
  • МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ВИЗБЕГОВО
  • МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ВИЗБЕГОВО
МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ВИЗБЕГОВО Скопје / Визбегово MKD 0 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 1400 m2 Телефон
1-собен Спрат -

https://propertyone.mk/

ID6169W

Се изнајмува магацин во Визбегово со вкупна површина од 1400м2.

Објекетот располага со канцелариски дел на приземје и спрат со вкупна површина од 650м2 и магацин со површина од 750м2 кој што располага со кружен паркинг и рампа.

Warehouse for rent in Vizbegovo with a total area of 1400m2.

The building has an office part on the ground floor and first floor with a total area of 650m2 and a warehouse with an area of 750m2 which has a circular parking and ramp.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ИЛИНДЕН
MKD 0

МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ИЛИНДЕН

Соби 0 Бањи Квадратура 1800 m2
МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ПИНТИЈА
MKD 0

МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ПИНТИЈА

Соби 0 Бањи Квадратура 3500 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје