za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издавам стан во карпош 4


  • Издавам стан во карпош 4
  • Издавам стан во карпош 4
  • Издавам стан во карпош 4
  • Издавам стан во карпош 4
Издавам стан во карпош 4 Скопје / Карпош 4 € 200 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 55 m2 Телефон
1-собен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Никола Парапунов 27/1/10
Васил ТодоровскиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО КАРПОШ 4
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО КАРПОШ 4

Соби 3 Бањи Квадратура 86 m2
КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3

Соби 3 Бањи Квадратура 98 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје