za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Издавам стан Аеродром
  • Издавам стан Аеродром
  • Издавам стан Аеродром
  • Издавам стан Аеродром
  • Издавам стан Аеродром
  • Издавам стан Аеродром
  • Издавам стан Аеродром
Издавам стан Аеродром Скопје / Аеродром € 275 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 38 m2 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат 7 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Градско парно

Се издава нов наместен стан, Аеродром на ул.Пандил Шишков. Станот е со нов мебел и техника, само на 2км од Центар и со ниски режиски трошоци. Слободен е од 15.06.2021
МарјанВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава нов стан 103м2Аеродром
€ 120000

Се продава нов стан 103м2,Аеродром

Соби 4 Бањи Квадратура 103 m2
Се продава стан во изградба 304м2Аеродром
€ 34000

Се продава стан во изградба 30,4м2,Аеродром

Соби 2 Бањи Квадратура 30 m2
Се изнајмува трособен стан 70м2Аеродром
€ 280

Се изнајмува трособен стан 70м2,Аеродром

Соби 3 Бањи Квадратура 70 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје