za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издавам дуплекс во Црниче 179м2


  • Издавам дуплекс во Црниче 179м2
  • Издавам дуплекс во Црниче 179м2
  • Издавам дуплекс во Црниче 179м2
  • Издавам дуплекс во Црниче 179м2
  • Издавам дуплекс во Црниче 179м2
  • Издавам дуплекс во Црниче 179м2
Издавам дуплекс во Црниче 179м2 Скопје / Црниче € 600 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 179 m2 Телефон
Повеќесобен Наместеност Наместен Спрат 3 кат Греење Сопствено парно Паркинг Јавен паркинг

издавам стан во Црниче 179м2.
Станот е дуплекс, со 4 спални соби, е
две купатила, пространа дневна, терпезарија и кујна, три тераси.
Станот има сопствено греење на струја и 5 клими инвертери.
Паркинг пред самата зграда.
AndrijanaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава луксузен дуплекс 82м2Црниче
€ 1

Се продава луксузен дуплекс 82м2,Црниче

Соби 5 Бањи Квадратура 82 m2
ДУПЛЕКС ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

ДУПЛЕКС ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 4 Бањи Квадратура 180 m2
ДУПЛЕКС НА ЕКСКЛУЗИВНА ЛОКАЦИЈА
€ 0

ДУПЛЕКС НА ЕКСКЛУЗИВНА ЛОКАЦИЈА

Соби 3 Бањи Квадратура 110 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје