za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Издавам наместен стан
  • Издавам наместен стан
  • Издавам наместен стан
  • Издавам наместен стан
  • Издавам наместен стан
  • Издавам наместен стан
  • Издавам наместен стан
  • Издавам наместен стан
Издавам наместен стан Скопје / Аеродром MKD 11000 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 45 m2 Телефон

Издавам наместен стан од 45 м2 во ново лисиче со посебна спална, парно греење и клима
ВалентинaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен наместен станМичурин
€ 250

Се издава трособен наместен стан,Мичурин

Соби 3 Бањи Квадратура 65 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје