mk Издавам комплетно наместен нов стан 200€ - 52331

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издавам комплетно наместен нов стан


  • Издавам комплетно наместен нов стан
  • Издавам комплетно наместен нов стан
  • Издавам комплетно наместен нов стан
  • Издавам комплетно наместен нов стан
  • Издавам комплетно наместен нов стан
  • Издавам комплетно наместен нов стан
  • Издавам комплетно наместен нов стан
  • Издавам комплетно наместен нов стан
Издавам комплетно наместен нов стан Скопје / Автокоманда € 200 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 42 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат 3 кат 3 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Сопствено парно Паркинг Јавен паркинг

Издавам комплетно наместен нов невселуван стан во Автокоманда. Станот има кујна со трпезарија и дневен простор, посебна спална соба и се што е потребно за веднаш да се вселите. Се наоѓа на трети спрат, има лифт и паркинг простор пред зградата. Во близина има училиште, градинка, банки и маркети.
ГоцеВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ
MKD 0

КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ

Соби 4 Бањи Квадратура 103 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје