mk Издавам Канцеларии за ИТ Фирма 6€ - 52229

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Издавам Канцеларии за ИТ Фирма
  • Издавам Канцеларии за ИТ Фирма
Издавам Канцеларии за ИТ Фирма Скопје / Карпош 1 € 6 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 290 m2 Телефон
Канцеларии Наместеност Празен Спрат -

издавам канцеларии на две нивоа вкупно 290 м2 во новоградба кај Треска Рузвелтова за IT фирма.

Цена 6,5 €/м2
Aleksandar SiljanoskiВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издаваат канцеларииЦентар
€ 250

Се издаваат канцеларии,Центар

Соби 0 Бањи Квадратура 20 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје