Одличен фамилијарен стан!


  • Одличен фамилијарен стан
  • Одличен фамилијарен стан
  • Одличен фамилијарен стан
  • Одличен фамилијарен стан
  • Одличен фамилијарен стан
  • Одличен фамилијарен стан
  • Одличен фамилијарен стан
  • Одличен фамилијарен стан
Одличен фамилијарен стан! Скопје / Ѓ.Петров € 43000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 87 m2 Телефон

Стан во населба Ѓорче Петров, со имотен лист. Квадратура 87м2 и подрум 7м2.
Станот е на трети спрат и излегува на две фасади, со прекрасен поглед и во близина на преубава природа. Лифт нема.
Одличен распоред на соби и посебно погоден за фамилија.
Три соби, две купатила и две големи тераси за уживање. Со реновирање можете да добиете и повеќе соби, самата квадратурата го дозволува тоа. Вреди да се реновира и инвестира во ваков дом!
ЕленаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава одличен стан 66м2Автокоманда
€ 60000

Се продава одличен стан 66м2,Автокоманда

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
Одличен четворособен стан 85м2Водно
€ 1150

Одличен четворособен стан 85м2,Водно

Соби 4 Бањи Квадратура 85 m2
Се продава одличен стан 70м2Тафталиџе 1
€ 92000

Се продава одличен стан 70м2,Тафталиџе 1

Соби 3 Бањи Квадратура 70 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје