• Продавам стан
  • Продавам стан
  • Продавам стан
  • Продавам стан
  • Продавам стан
  • Продавам стан
  • Продавам стан
  • Продавам стан
Продавам стан Скопје / Аеродром € 75000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 75 m2 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

Се продава стан во Аеродром- Три Бисери веднаш позади сендвичара 7ца
Станот е со површина од 75 квадратни метри
Станот располага со дневна, трепезарија, кујна и две соби и плус спална соба, купатило и долги ходници, тераса
Станот е на 6ти кат
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

НораВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
MKD 0

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 3 Бањи Квадратура 46 m2
Стан во Flatiron
MKD 0

Стан во Flatiron

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје