za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продавам стан во Центар-Буњаковец


  • Продавам стан во Центар-Буњаковец
  • Продавам стан во Центар-Буњаковец
  • Продавам стан во Центар-Буњаковец
  • Продавам стан во Центар-Буњаковец
  • Продавам стан во Центар-Буњаковец
  • Продавам стан во Центар-Буњаковец
  • Продавам стан во Центар-Буњаковец
  • Продавам стан во Центар-Буњаковец
Продавам стан во Центар-Буњаковец Скопје / Центар € 86000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 82 m2 Телефон

продавам стан во центар - буњаковец наспроти пазарчето на сама партизанска. Станот е 82м2+8 м2 подрум и помошни простории. Станот гледа спрема Водно и спрема Скопска Црна Гора. Сменети се врати, прозорци, под, скоро цела електрична и водоводна инсталација. Станот е на 6ти спрат (од 7) со лифт, централно греење, клима, домофон.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Сашо ДончевскиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава трособен стан 83м2Буњаковец
€ 900

Се продава трособен стан 83м2,Буњаковец

Соби 3 Бањи Квадратура 83 m2
Се издава двособен стан 60м2Буњаковец
€ 300

Се издава двособен стан 60м2,Буњаковец

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
MKD 0

НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Бањи Квадратура 78 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје