za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Домаќински стан во Охрид

Домаќински стан во Охрид Охрид / MKD 55000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 44 m2 Објавено 01-08-2022 Телефон
1-собен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Стан на приземје, обезбеден со украсна ограда на прозорците и вратата и со уреден мал двор. Можно е дирекно да се влезе во станот преку дворот. Одржуван и со реновирано купатило и сочуван мебел.
ЕмаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
MKD 0

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 3 Бањи Квадратура 46 m2
Стан во Flatiron
MKD 0

Стан во Flatiron

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје