za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • издавам наместен стан
  • издавам наместен стан
  • издавам наместен стан
  • издавам наместен стан
  • издавам наместен стан
  • издавам наместен стан
  • издавам наместен стан
  • издавам наместен стан
издавам наместен стан Скопје / К.Вода € 200 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 45 m2 Објавено 27-10-2020 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Нова градба.Четврти спрат со лифт.
Дневна соба со трпезарија и кујна ,спална, купатило ,претсобје, тераса. Гаража.
РозаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
€ 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ CESMA
€ 220

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ CESMA

Соби 2 Бањи Квадратура 41 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOB STAN VO KISELA VODA KAJ CESMA
€ 200

DOMIK IZDAVA 2 SOB. STAN VO KISELA VODA KAJ CESMA

Соби 2 Бањи Квадратура 46 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici