ФУНКЦИОНАЛЕН ДВОСОБЕН СТАН НА ТОП ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАР,ДЕБАР МААЛО


  • ФУНКЦИОНАЛЕН ДВОСОБЕН СТАН НА ТОП ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАРДЕБАР МААЛО
  • ФУНКЦИОНАЛЕН ДВОСОБЕН СТАН НА ТОП ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАРДЕБАР МААЛО
  • ФУНКЦИОНАЛЕН ДВОСОБЕН СТАН НА ТОП ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАРДЕБАР МААЛО
  • ФУНКЦИОНАЛЕН ДВОСОБЕН СТАН НА ТОП ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАРДЕБАР МААЛО
  • ФУНКЦИОНАЛЕН ДВОСОБЕН СТАН НА ТОП ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАРДЕБАР МААЛО
  • ФУНКЦИОНАЛЕН ДВОСОБЕН СТАН НА ТОП ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАРДЕБАР МААЛО
  • ФУНКЦИОНАЛЕН ДВОСОБЕН СТАН НА ТОП ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАРДЕБАР МААЛО
ФУНКЦИОНАЛЕН ДВОСОБЕН СТАН НА ТОП ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАР,ДЕБАР МААЛО Скопје / Д. Маало € 320 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 40 m2 Објавено 13-11-2023 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

ШИФРА 5620
Импулс агенција за недвижности издава двособен комплетно реновиран стан со нов мебел во Центар, дебар маало, Вардар мебел.

- 40м2, 2 соби (дневна, спална)
- бања + тераса
- 3-ти кат со лифт
- Греење на централно градско парно
- Комплетно опремен
- паркинг место

- цена 320еур + режиски трошоци

Импулс агенција за недвижности
Impuls AgencijaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје