ФАНТАСТИЧЕН ДВОСОБЕН СТАН НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА-ТАФТАЛИЏЕ 1


  • ФАНТАСТИЧЕН ДВОСОБЕН СТАН НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА-ТАФТАЛИЏЕ 1
  • ФАНТАСТИЧЕН ДВОСОБЕН СТАН НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА-ТАФТАЛИЏЕ 1
  • ФАНТАСТИЧЕН ДВОСОБЕН СТАН НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА-ТАФТАЛИЏЕ 1
  • ФАНТАСТИЧЕН ДВОСОБЕН СТАН НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА-ТАФТАЛИЏЕ 1
  • ФАНТАСТИЧЕН ДВОСОБЕН СТАН НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА-ТАФТАЛИЏЕ 1
  • ФАНТАСТИЧЕН ДВОСОБЕН СТАН НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА-ТАФТАЛИЏЕ 1
  • ФАНТАСТИЧЕН ДВОСОБЕН СТАН НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА-ТАФТАЛИЏЕ 1
ФАНТАСТИЧЕН ДВОСОБЕН СТАН НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА-ТАФТАЛИЏЕ 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 300 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 40 m2 Објавено 19-01-2023 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

ШИФРА 6219 Импулс недвижности ви нуди за издавање фантастичен двособен стан со одлична локција- Тафталиџе 1. ✔ 40м2, 2 соби (дневна, спална) ✔ бања + тераса ✔ 4-ти кат со лифт ✔ Греење на струја ✔ Комплетно опремен ✔ цена 300еур + режиски трошоци ☎️ Марија Импулс агенција за недвижности
Impuls AgencijaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје