za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Урбан Ливинг издава 3собен стан во Аеродром


  • Урбан Ливинг издава 3собен стан во Аеродром
  • Урбан Ливинг издава 3собен стан во Аеродром
Урбан Ливинг издава 3собен стан во Аеродром Скопје / Аеродром € 250 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 70 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 2 кат Состојба Нов Греење Градско парно Ориентација Север Исток

Урбан Ливинг издава 3собен стан во Аеродром од 70м2. Станот се наоѓа на 2 кат во зграда спроти Мајчин Дом.
Станот е вселив веднаш.
Шифра: A1052
За оваа убава понуда и за повеќе информации контактирајте не` на следниве телефони:

078 967 010 Силвана
078 388 292 Зорица
076 610 356 Вуле
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Урбан ливинг продава 3собен стан од 74м2
€ 75000

Урбан ливинг продава 3собен стан од 74м2

Соби 3 Бањи Квадратура 74 m2
УРБАН ЛИВИНГ продава стан 63м2 во Аеродром
€ 53500

УРБАН ЛИВИНГ продава стан 63м2 во Аеродром

Соби 2 Бањи Квадратура 63 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici