za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

УРБАН ЛИВИНГ продава наместен стан во Ново Лисиче


  • УРБАН ЛИВИНГ продава наместен стан во Ново Лисиче
  • УРБАН ЛИВИНГ продава наместен стан во Ново Лисиче
  • УРБАН ЛИВИНГ продава наместен стан во Ново Лисиче
  • УРБАН ЛИВИНГ продава наместен стан во Ново Лисиче
  • УРБАН ЛИВИНГ продава наместен стан во Ново Лисиче
  • УРБАН ЛИВИНГ продава наместен стан во Ново Лисиче
  • УРБАН ЛИВИНГ продава наместен стан во Ново Лисиче
УРБАН ЛИВИНГ продава наместен стан во Ново Лисиче Скопје / Аеродром € 75000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 59 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 3 кат Состојба Нов Подрум Да Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Исток

Се продава наместен стан 59м2, во зграда со лифт, во Ново Лисиче. Има една спална соби, една дневна соба со трпезариски дел и кујна, еден тоалет со бања и една покриена тераса, сите опремени со модерен мебел и елементи.
Ориентација исток, на убава локација со сите потребни установи и услови во близина.
За оваа убава понуда и за повеќе информации контактирајте не` на следниве телефони:

078 967 010 Силвана
078 388 292 Зорица

ШИФРА :А1039
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici