za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

УРБАН ЛИВИНГ издава деловен простор во Аеродром


  • УРБАН ЛИВИНГ издава деловен простор во Аеродром
  • УРБАН ЛИВИНГ издава деловен простор во Аеродром
  • УРБАН ЛИВИНГ издава деловен простор во Аеродром
  • УРБАН ЛИВИНГ издава деловен простор во Аеродром
  • УРБАН ЛИВИНГ издава деловен простор во Аеродром
  • УРБАН ЛИВИНГ издава деловен простор во Аеродром
УРБАН ЛИВИНГ издава деловен простор во Аеродром Скопје / Аеродром € 110 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 23 m2 Телефон
Спрат Греење Друго

Се изнајмува еднособен стан на приземје, одличен за Канцеларија, станот се изнајмува празен. Локација: 3та Македонска Бригада Аеродром. Квадратура 23 м2. Станот е на 3 минути од строг центар.

За оваа убава понуда и за повеќе информации контактирајте не` на следниве телефони:

078 967 010 Силвана
078 388 292 Зорица

ШИФРА :А1022
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје