mk Стан Карпош 1, Симпо 65,000€ - 54458

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Стан Карпош 1 Симпо
  • Стан Карпош 1 Симпо
  • Стан Карпош 1 Симпо
Стан Карпош 1, Симпо Скопје / Карпош 1 € 65000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 51 m2 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат 4 кат 4 кат Состојба Реновиран Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

Се продава двособен стан во Карпош 1, Симпо, 51м2 +7м2 подрум и балкон, 4спрат, лифт, централно парно греење. Цена 65.000 евра. 
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ВладоВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

УРБАН ЛИВИНГ продава стан во Карпош кај Симпо
€ 56500

УРБАН ЛИВИНГ продава стан во Карпош кај Симпо

Соби 2 Бањи Квадратура 60 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3

Соби 3 Бањи Квадратура 98 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје