Се продава трособен стан во Кисела Вода


  • Се продава трособен стан во Кисела Вода
  • Се продава трособен стан во Кисела Вода
  • Се продава трособен стан во Кисела Вода
  • Се продава трособен стан во Кисела Вода
  • Се продава трособен стан во Кисела Вода
  • Се продава трособен стан во Кисела Вода
  • Се продава трособен стан во Кисела Вода
Се продава трособен стан во Кисела Вода Скопје / К.Вода € 65000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 61 m2 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

Во тивок и мирен дел од кисела вода на ул. Димо Хаџи Димов се продава трособен стан од 61м2 (дневна со кујна и трпезарија, две спални соби и бања). Станот е со североисточна ориентација на поткровје во нова зграда со лифт и би бил вселив во текот на месец март.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

БлагојаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава трособен стан 59м2Кисела Вода
€ 1060

Се продава трособен стан 59м2,Кисела Вода

Соби 3 Бањи Квадратура 59 m2
Се продава трособен стан 77м2Кисела Вода
€ 900

Се продава трособен стан 77м2,Кисела Вода

Соби 3 Бањи Квадратура 77 m2
Се продава трособен стан 58м2Кисела Вода
€ 52800

Се продава трособен стан 58м2,Кисела Вода

Соби 3 Бањи Квадратура 58 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје