Се продава стан 70м2,Кисела Вода


  • Се продава стан 70м2Кисела Вода
  • Се продава стан 70м2Кисела Вода
  • Се продава стан 70м2Кисела Вода
  • Се продава стан 70м2Кисела Вода
  • Се продава стан 70м2Кисела Вода
  • Се продава стан 70м2Кисела Вода
  • Се продава стан 70м2Кисела Вода
  • Се продава стан 70м2Кисела Вода
Се продава стан 70м2,Кисела Вода Скопје / Кисела Вода € 70000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 70 m2 Телефон
Спрат 1 кат 1 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Друго Ориентација Југ Запад

Се продава трособен стан 70м2 во кисела вода
На Иван Козаров на едносмерната
Станот е организиран со две спални соби,дневна трпезарија,тоалет
се продава со комплет опремена детска соба и ходник
без кујна
Се наоѓа на 1кат, станот е без тераса
но моментално е во процедура документација за да се изгради истата
има сопствен паркинг позади зграда
има и подрум на користење
ЦЕНА: 70.000е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА: С348
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 95000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 3 Бањи Квадратура 58 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 83500

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 4 Бањи Квадратура 104 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 64000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Бањи Квадратура 48 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје