Се продава стан во Аеродром 63м2 со 2 спални и гаража - новоградба


  • Се продава стан во Аеродром 63м2 со 2 спални и гаража - новоградба
  • Се продава стан во Аеродром 63м2 со 2 спални и гаража - новоградба
  • Се продава стан во Аеродром 63м2 со 2 спални и гаража - новоградба
  • Се продава стан во Аеродром 63м2 со 2 спални и гаража - новоградба
  • Се продава стан во Аеродром 63м2 со 2 спални и гаража - новоградба
  • Се продава стан во Аеродром 63м2 со 2 спални и гаража - новоградба
  • Се продава стан во Аеродром 63м2 со 2 спални и гаража - новоградба
  • Се продава стан во Аеродром 63м2 со 2 спални и гаража - новоградба
Се продава стан во Аеродром 63м2 со 2 спални и гаража - новоградба Скопје / Аеродром € 110000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 63 m2 Објавено 03-05-2023 Телефон
3-собен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Се продава полунаместен трособен стан од 63m2 на 10ти кат од 10 ката. Станот е користен само 1 година и е во одлична состојба. Станот е опремен со целосна кујна со сите елементи и бела техника. Купатилото е целосно опремено со машина за перење и сушење. Има клима, и 2 балкони од кои едниот е застаклен. Има и гаражно место на ниво -3. Се наоѓа во близина на Поликлинка Јане Сандански веднаш по кружниот тек.
Станот ќе биде слободен од 1ви Септември.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

РадеВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

УРБАН ЛИВИНГ продава стан 63м2 во Аеродром
€ 53500

УРБАН ЛИВИНГ продава стан 63м2 во Аеродром

Соби 2 Бањи Квадратура 63 m2
Се продава стан 63м2Ченто
€ 41000

Се продава стан 63м2,Ченто

Соби 3 Бањи Квадратура 63 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје