za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава стан во Ѓорче Петров (Јурија-во близина на болницата Санте Плус) во зграда од ИЛИНДЕН (гр


  • Се продава стан во Ѓорче Петров Јурија-во близина на болницата Санте Плус во зграда од ИЛИНДЕН гр
  • Се продава стан во Ѓорче Петров Јурија-во близина на болницата Санте Плус во зграда од ИЛИНДЕН гр
  • Се продава стан во Ѓорче Петров Јурија-во близина на болницата Санте Плус во зграда од ИЛИНДЕН гр
  • Се продава стан во Ѓорче Петров Јурија-во близина на болницата Санте Плус во зграда од ИЛИНДЕН гр
  • Се продава стан во Ѓорче Петров Јурија-во близина на болницата Санте Плус во зграда од ИЛИНДЕН гр
  • Се продава стан во Ѓорче Петров Јурија-во близина на болницата Санте Плус во зграда од ИЛИНДЕН гр
  • Се продава стан во Ѓорче Петров Јурија-во близина на болницата Санте Плус во зграда од ИЛИНДЕН гр
  • Се продава стан во Ѓорче Петров Јурија-во близина на болницата Санте Плус во зграда од ИЛИНДЕН гр
Се продава стан во Ѓорче Петров (Јурија-во близина на болницата Санте Плус) во зграда од ИЛИНДЕН (гр Скопје / Ѓ.Петров € 38000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 43 m2 Телефон
2-собен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Се продава стан во Ѓорче Петров (Јурија-во близина на болницата Санте Плус) во зграда од ИЛИНДЕН (градба 2013 со одлична изолација) на 6/7 спрат, со лифт,целосно или делумно наместен, по договор.
ДраганВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

ПРОСТРАНА КУЌА ВО БЛИЗИНА НА КАЛЕ
MKD 0

ПРОСТРАНА КУЌА ВО БЛИЗИНА НА КАЛЕ

Соби 0 Бањи Квадратура 500 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 4 Бањи Квадратура 112 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici