Се продава атрактивен плац 796м2,Нерези позади Реплек


  • Се продава атрактивен плац 796м2Нерези позади Реплек
  • Се продава атрактивен плац 796м2Нерези позади Реплек
Се продава атрактивен плац 796м2,Нерези позади Реплек Скопје / Карпош € 105000 За продавање

КатегоријаПлац Квадратура 796 m2 Телефон
Спрат Греење Друго

Се продава атрактивен градежен плац 796м2, Нерези
Позади Реплек, мирна и тивка околина
одлично за индивидуален стамбен објект
маркица за 330м2
Пр+К+По
чиста документација
ЦЕНА: 105.000е со можност за договор
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА:F029
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје