Се продаваат станови кај Шампиоче


  • Се продаваат станови кај Шампиоче
  • Се продаваат станови кај Шампиоче
Се продаваат станови кај Шампиоче Скопје / К.Вода MKD 1 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 48 m2 Телефон
2-собен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Се продаваат нови станови во градба кај Шампионче во кисела вода. Становите ќе бидат вселиви до декември 2022. Достапни квадратури 48м2 на 3ти и 4ти кат. Греење со централно парно. 
АнгелВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продаваат нови становиКисела Вода
€ 1100

Се продаваат нови станови,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 41 m2
Се продаваат нови станови 84м2Тафталиџе
€ 1250

Се продаваат нови станови 84м2,Тафталиџе

Соби 4 Бањи Квадратура 84 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје