Се изнајмува двособен наместен стан,Центар


  • Се изнајмува двособен наместен станЦентар
  • Се изнајмува двособен наместен станЦентар
  • Се изнајмува двособен наместен станЦентар
  • Се изнајмува двособен наместен станЦентар
  • Се изнајмува двособен наместен станЦентар
  • Се изнајмува двособен наместен станЦентар
  • Се изнајмува двособен наместен станЦентар
  • Се изнајмува двособен наместен станЦентар
Се изнајмува двособен наместен стан,Центар Скопје / Скопје Центар € 300 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 50 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 9 кат 9 кат Состојба Реновиран Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Се изнајмува двособен стан во Центар кај Црвен крст
Станот е комплетно наместен
Се наоѓа на 9ти кат со лифт
и прекрасен поглед кон градот
со централно греење
ЦЕНА: 300е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
075 314 647 Миле

ШИФРА:B867
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се изнајмува двособен стан 50м2Карпош 2
€ 250

Се изнајмува двособен стан 50м2,Карпош 2

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се изнајмува двособен стан 39м2Хром
€ 10500

Се изнајмува двособен стан 39м2,Хром

Соби 2 Бањи Квадратура 39 m2
Се изнајмува двособен стан 46м2Мичурин
€ 200

Се изнајмува двособен стан 46м2,Мичурин

Соби 2 Бањи Квадратура 46 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје