za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава стан 80м2 празен кат 6 лифт во центар до подвожњак кај монте негро


  • Се издава стан 80м2 празен кат 6 лифт во центар до подвожњак кај монте негро
  • Се издава стан 80м2 празен кат 6 лифт во центар до подвожњак кај монте негро
  • Се издава стан 80м2 празен кат 6 лифт во центар до подвожњак кај монте негро
  • Се издава стан 80м2 празен кат 6 лифт во центар до подвожњак кај монте негро
  • Се издава стан 80м2 празен кат 6 лифт во центар до подвожњак кај монте негро
  • Се издава стан 80м2 празен кат 6 лифт во центар до подвожњак кај монте негро
  • Се издава стан 80м2 празен кат 6 лифт во центар до подвожњак кај монте негро
Се издава стан 80м2 празен кат 6 лифт во центар до подвожњак кај монте негро Скопје / Центар € 300 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 80 m2 Телефон

Се издава стан 80м2 празен кат 6 лифт во центар до подвожњак кај монте негро може и за канцеларии
љупчоВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен стан 80м2Центар
€ 350

Се издава трособен стан 80м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2
Се издава празен трособен станЦЕНТАР
€ 250

Се издава празен трособен стан,ЦЕНТАР

Соби 3 Бањи Квадратура 53 m2
Се издава трособен празен станЦентар
€ 350

Се издава трособен празен стан,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje